Dom ProduktyCementowy piec obrotowy

Mechaniczny obrotowy piec metalurgiczny 700 Tpd

Im Online Czat teraz

Mechaniczny obrotowy piec metalurgiczny 700 Tpd

Mechaniczny obrotowy piec metalurgiczny 700 Tpd
Mechaniczny obrotowy piec metalurgiczny 700 Tpd Mechaniczny obrotowy piec metalurgiczny 700 Tpd

Duży Obraz :  Mechaniczny obrotowy piec metalurgiczny 700 Tpd

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Henan, Chiny
Nazwa handlowa: ZHONGKE
Orzecznictwo: ISO CE
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $66,000.00 - $780,000.00 / Set
Możliwość Supply: 100 zestawów / zestawów miesięcznie

Mechaniczny obrotowy piec metalurgiczny 700 Tpd

Opis
Nazwa produktu: Cementowy piec obrotowy Podanie: ogrzewanie i kalcynacja metalurgiczna, materiały budowlane i rudy itp
Pojemność (t / d): 300-1800 Podstawowe komponenty: PLC, silnik, łożysko, skrzynia biegów, silnik, przekładnia
Napięcie: 220/380/440 V. Moc (W): 800–20000 kW
Napięcie znamionowe (V): 440 maksymalny rozmiar karmienia (mm): 50
High Light:

Piec obrotowy do cementu 700 Tpd

,

piec obrotowy do wypalania cementu mechanicznego

,

piec obrotowy do metalurgii 700 Tpd

Piec obrotowy do cementu

 

opis pieca obrotowego:

 

Piec obrotowy odnosi się do obrotowego pieca do kalcynacji (znanego jako piec obrotowy), należącego do wyposażenia materiałów budowlanych, który można podzielić na piec cementowy, piec chemiczny metalurgiczny i piec do wypalania wapna według różnych materiałów.Piec cementowy jest używany głównie do wypalania klinkieru cementowego, w tym do pieców cementowych do wypalania na sucho i mokro.Piec chemiczny metalurgiczny jest używany głównie do prażenia namagnesowanego ubogiej rudy żelaza w hutach przemysłu metalurgicznego;prażenie utleniające rud chromu i niklu żelaza;prażenie boksytu w zakładach ogniotrwałych oraz prażenie szamotu i wodorotlenku glinu w fabryce aluminium;prażenie rudy chromu w zakładzie chemicznym.Piec do wypalania wapna (tj. Do pieca do wypalania aktywnego wapna) służy do prażenia aktywnego wapna i lekko wypalanego dolomitu w hutach stali i żelazostopach.


Zasada działania:


Piec obrotowy składa się z procesu przepływu gazu, spalania paliwa, wymiany ciepła i ruchu materiału itp.Piec obrotowy ma doprowadzić do pełnego spalania paliwa, z którego ciepło może być efektywnie przekazane do materiałów, tak aby materiał po odbiorze ciepła mógł powodować szereg zmian fizycznych i chemicznych, ostatecznie tworząc gotowy produkt szamotowy.

 

Parametr techniczny:

 

Specyfikacja (m) φ2,8 / 2,5 × 44 φ3 × 48 φ3,2 × 50 φ3,3 × 50 φ3,5 × 54
Wydajność (t / d) 300 600-700 1000 1200 1500-1800
Nachylenie płaszcza pieca (%) 3.5 3.5 3.5 4 4
Liczba kibiców 3 3 3 3 3
Typ rolki oporowej Mechaniczny Mechaniczny lub hydrauliczny Hydrauliczny Hydrauliczny Hydrauliczny
Prędkość obrotowa pieca Jazda główna (obr / min) 0,445-2,22 0,676-3,38 0,36-3,57 0,36-3,57 0,39-3,9
Jazda pomocnicza (obr / min) 4,75 9.36 6.5 5.61 7.66

Główny

napędowy

Silnik Rodzaj

ZSN4-225-21

Z2-101 ZSN4-280-191B ZSN4-280-191B ZSN4-315-092
Moc znamionowa (kw) 55 100 160 160 220

Regulacja nasion

Zakres (obr / min)

1000 1500 1500 1500 1000
Napięcie znamionowe (V) 440 220 440 440 440
Reduktor Rodzaj ZS145-1-1 ZS145-1-1 ZSY-450-40-V ZSY450-40 NZS995-28VIBL
Całkowity współczynnik prędkości 49-63 50 40 40 28

 

zastosowanie w piecu obrotowym:


Piec obrotowy jest używany głównie do ogrzewania i kalcynacji metalurgii, materiałów budowlanych i rud itp. Materiałów mineralnych, takich jak piasek ceramitowy, boksyt, wapień, cement, metal magnezu, tlenek glinu, wodorotlenek glinu, popiół lotny, materiały ogniotrwałe o wysokiej zawartości aluminium itp.

 

W cementowni do produkcji cementu potrzeba siedmiu kroków.

 

1. Kruszenie i wstępne mieszanie

W cementowni większość materiałów wymaga rozbicia, np. Wapień, glina, ruda żelaza, węgiel itp. Wapień jest największą ilością surowca w produkcji cementu, po wydobyciu wapień jest duży, o dużej twardości , więc kruszenie wapienia odgrywa ważniejszą rolę w cementowni.

2. przygotowanie surowca

W cementowni, do wyprodukowania 1 tony cementu portlandzkiego, potrzebne jest zmielenie co najmniej 3 ton materiałów (w tym surowce, paliwo, klinkier, materiały mieszane, gips).Operacja mielenia zużywa około 60% mocy całkowitej w cementowniach, przemiał surowca zajmuje ponad 30%, podczas gdy młyn węglowy stosowany w palenisku cementowym zużywa 3%, przemiał cementu około 40%.Dlatego wybór odpowiednich młynów w cementowni jest bardzo ważny.

3. homogenizacja surowców

Przyjęcie technologii homogenizacji mogłoby w racjonalny sposób uzyskać najlepszy efekt homogenizacyjny i zapewnić kwalifikującą się produkcję do popytu

4. podgrzewanie i prekalowanie

Podgrzewacz i kalcynator są kluczowymi urządzeniami do wstępnej techniki produkcji.

5. spalanie klinkieru cementowego w piecu obrotowym.

Kalcynacja pieca obrotowego jest kluczowym etapem produkcji cementu, ma bezpośredni wpływ na jakość klinkieru cementowego.

6. szlifowanie cementu

Mielenie cementu służy do mielenia klinkieru cementowego (i środka żelującego, materiałów do dostrajania wydajności itp.) Do odpowiedniego rozmiaru (uziarnienie, powierzchnia właściwa, wspomniana), optymalizacji uziarnienia cementu, zwiększenia obszaru hydratacji, przyspieszenia szybkości hydratacji do spełniają wymagania wiązania zaczynu cementowego, utwardzania.

7. pakowanie cementu

Wyposażenie cementowni

W cementowni jako wyposażenie do produkcji cementu wykorzystuje się nie tylko kruszarki, ale także szlifierkę.

 

inny produkt:

 

Piec obrotowy na tlenek magnezu

Wapienny piec obrotowy

Piec obrotowy do cementu

Chemiczny piec obrotowy

 

Mechaniczny obrotowy piec metalurgiczny 700 Tpd 0

 

informacje o firmie

 

Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. specjalizuje się w dużych i średnich seriach maszyn górniczych, maszyn metalurgicznych, sprzęcie do materiałów budowlanych, sprzęcie cementowym i piecu obrotowym.Dział badawczo-rozwojowy, produkcja i wprowadzanie do obrotu w spółce akcyjnej, nasza firma ma siedzibę w zaawansowanej technologicznie strefie rozwoju przemysłowego w kraju Zhengzhou, która składa się z trzech oddziałów, działu badań i rozwoju.

Od momentu powstania naszej firmy, zawsze przyjmujemy zaawansowany, nowoczesny system zarządzania i koncentrujemy się na innowacjach, zgromadził szereg elit naukowych i technologicznych, nasza firma rozwija się bardzo szybko, mamy ponad 500 pracowników, 29 starszych inżynierów i ponad 100 średnich techników .Mamy dobrą wieloletnią współpracę z krajowymi jednostkami naukowo-badawczymi, wprowadziliśmy zaawansowaną technologię i system badań w kraju i za granicą.

Nasza firma przywiązuje większą wagę do zarządzania podstawowego, nieustannie doskonalimy i doskonalimy system zarządzania jakością w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów, zarządzanie mocowaniem w miejscu pracy, logistyka zarządzanie ABC;nasze biuro osiągnęło automatyzację komputerową;technologia produkcji przyjmuje zarządzanie komputerem;projektowanie procesu rozwoju produktu w technologii CAD, CAPP, PROE.Ukończyliśmy certyfikację jakości ISO9001-2000.

Nasza firma nieustannie kładzie nacisk na rozwój nowych produktów i funduszy inwestycyjnych na rozwój technologiczny, aby sprostać różnym wymaganiom różnych krajów.Nasze produkty są bardzo popularne w Afryce, Ameryce Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.

 

Mechaniczny obrotowy piec metalurgiczny 700 Tpd 1

 

 

 

FAQ

P1: Jak długo trwa gwarancja na piec obrotowy?
A1: Nasz okres gwarancji wynosi zwykle jeden rok.
P2: Jak długo będziemy wymieniać cegłę ogniotrwałą?
A2: Zwykle 6-12 miesięcy (w zależności od czasu i temperatury).
P3: Czy mogę odwiedzić twoją fabrykę?
A3: Tak.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki, zabierzemy Cię do siedziby klienta, aby zobaczyć jak najlepiej. Zorganizujemy samochód, który odbierze Cię na międzynarodowym lotnisku w Xinzheng.
P4: Czy zapewniasz szkolenie z obsługi sprzętu?
A4: Tak, możemy wysłać profesjonalnych inżynierów na miejsce pracy w celu instalacji, regulacji i szkolenia z obsługi.Wszyscy nasi inżynierowie mają paszporty.
P5: Czy zapewniasz cały schemat przepływu pieca obrotowego?
A5: Tak.Nasi doświadczeni inżynierowie specjalizują się w projektowaniu przepływu procesów dla różnych projektów, takich jak linia do produkcji cementu, linia do produkcji wapna szybkiego, linia do produkcji magnezu itp.
P6: Czy możesz przetestować nasze próbki?
A6: Tak, możesz przesłać nam swoje próbki w celu przetestowania i analizy.
P7: A co z ceną?
A7.Tak, jesteśmy fabryką i jesteśmy w stanie zaoferować najniższą cenę niż cena rynkowa i kierujemy się zasadą, że „w celu zaoszczędzenia czasu i absolutnie uczciwego podejścia biznesowego dla każdego klienta podajemy możliwie najniższą cenę, a rabat może być udzielony zgodnie z ilość. skontaktuj się z nami.

Szczegóły kontaktu
Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: laura

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty