Dom ProduktyCementowy piec obrotowy

Laboratorium wapiennicze wapienne wapienne piece obrotowe

Im Online Czat teraz

Laboratorium wapiennicze wapienne wapienne piece obrotowe

Laboratorium wapiennicze wapienne wapienne piece obrotowe
Laboratorium wapiennicze wapienne wapienne piece obrotowe Laboratorium wapiennicze wapienne wapienne piece obrotowe

Duży Obraz :  Laboratorium wapiennicze wapienne wapienne piece obrotowe

Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: Henan, Chiny
Nazwa handlowa: ZHONGKE
Orzecznictwo: ISO CE
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1 zestaw
Cena: $66,000.00 - $780,000.00 / Set
Możliwość Supply: 100 zestawów / zestawów miesięcznie

Laboratorium wapiennicze wapienne wapienne piece obrotowe

Opis
Nazwa produktu: cementownia w piecu obrotowym Moc (W): 800–20000 kW
Pojemność: 300 t / d - 1800 t / d Podanie: Klinkier cementowy, wapień
Napięcie: 220/380/440 V. Gwarancja: 1 rok
Gwarancja na podstawowe komponenty: 3 lata Obowiązujące branże: Zakład produkcyjny, roboty budowlane, energia i górnictwo
High Light:

Obrotowy piec wapienny 1800 t / d

,

piec obrotowy z cementem kamiennym

,

piec obrotowy cementowy 1800 t / d

 

Chemiczny piec metalurgiczny jest szeroko stosowany do prażenia magnetycznego słabej rudy żelaza i prażenia utleniającego chromu i niklu w hutach stali;wsparcie kopalni wysokoglinowej w fabryce materiałów ogniotrwałych;wypalanie szamotu i tlenku glinu w fabryce aluminium oraz wypalanie rudy chromu i proszku chromowego w zakładzie chemicznym.Piec wapienny służy do prażenia aktywnego wapna w hutach stali i żelazostopach oraz lekkiego prażenia dolomitu.

 

Piec obrotowy jest używany głównie do ogrzewania i kalcynacji metalurgii, materiałów budowlanych i rud itp. Materiałów mineralnych, takich jak piasek ceramitowy, boksyt, wapień, cement, metal magnezu, tlenek glinu, wodorotlenek glinu, popiół lotny, materiały ogniotrwałe o wysokiej zawartości aluminium itp.

 

Parametr techniczny:

 

Specyfikacja (m) φ2,8 / 2,5 × 44 φ3 × 48 φ3,2 × 50 φ3,3 × 50 φ3,5 × 54
Wydajność (t / d) 300 600-700 1000 1200 1500-1800
Nachylenie płaszcza pieca (%) 3.5 3.5 3.5 4 4
Liczba kibiców 3 3 3 3 3
Typ rolki oporowej Mechaniczny Mechaniczny lub hydrauliczny Hydrauliczny Hydrauliczny Hydrauliczny
Prędkość obrotowa pieca Jazda główna (obr / min) 0,445-2,22 0,676-3,38 0,36-3,57 0,36-3,57 0,39-3,9
Jazda pomocnicza (obr / min) 4,75 9.36 6.5 5.61 7.66

Główny

napędowy

Silnik Rodzaj ZSN4-225-21 Z2-101 ZSN4-280-191B ZSN4-280-191B ZSN4-315-092
Moc znamionowa (kw) 55 100 160 160 220

Regulacja nasion

Zakres (obr / min)

1000 1500 1500 1500 1000
Napięcie znamionowe (V) 440 220 440 440 440
Reduktor Rodzaj ZS145-1-1 ZS145-1-1 ZSY-450-40-V ZSY450-40 NZS995-28VIBL
Całkowity współczynnik prędkości 49-63 50 40 40 28

 

W cementowni do produkcji cementu potrzeba siedmiu kroków.

 

1. Kruszenie i wstępne mieszanie

W cementowni większość materiałów wymaga rozbicia, np. Wapień, glina, ruda żelaza, węgiel itp. Wapień jest największą ilością surowca w produkcji cementu, po wydobyciu wapień jest duży, o dużej twardości , więc kruszenie wapienia odgrywa ważniejszą rolę w cementowni.

 

2. przygotowanie surowca

W cementowni, do wyprodukowania 1 tony cementu portlandzkiego, potrzebne jest zmielenie co najmniej 3 ton materiałów (w tym surowce, paliwo, klinkier, materiały mieszane, gips).Operacja mielenia zużywa około 60% mocy całkowitej w cementowniach, przemiał surowca zajmuje ponad 30%, podczas gdy młyn węglowy stosowany w palenisku cementowym zużywa 3%, przemiał cementu około 40%.Dlatego wybór odpowiednich młynów w cementowni jest bardzo ważny.

 

3. homogenizacja surowców

Przyjęcie technologii homogenizacji mogłoby w racjonalny sposób uzyskać najlepszy efekt homogenizacyjny i zapewnić kwalifikującą się produkcję do popytu

 

4. podgrzewanie i prekalowanie

Podgrzewacz i kalcynator są kluczowymi urządzeniami do wstępnej techniki produkcji.

 

2. wypalanie klinkieru cementowego w piecu obrotowym.

Kalcynacja pieca obrotowego jest kluczowym etapem produkcji cementu, ma bezpośredni wpływ na jakość klinkieru cementowego.

 

6. szlifowanie cementu

Mielenie cementu służy do mielenia klinkieru cementowego (i środka żelującego, materiałów do dostrajania wydajności itp.) Do odpowiedniego rozmiaru (uziarnienie, powierzchnia właściwa, wspomniana), optymalizacji uziarnienia cementu, zwiększenia obszaru hydratacji, przyspieszenia szybkości hydratacji do spełniają wymagania wiązania zaczynu cementowego, utwardzania.

 

7. wypełnienie cementowe

Wyposażenie cementowni

W cementowni jako wyposażenie do produkcji cementu wykorzystuje się nie tylko kruszarki, ale także szlifierkę.

 

Zasada działania:


Piec obrotowy składa się z procesu przepływu gazu, spalania paliwa, wymiany ciepła i ruchu materiału itp.Piec obrotowy ma doprowadzić do pełnego spalania paliwa, z którego ciepło może być efektywnie przekazane do materiałów, tak aby materiał po odbiorze ciepła mógł powodować szereg zmian fizycznych i chemicznych, ostatecznie tworząc gotowy produkt szamotowy.

 

Laboratorium wapiennicze wapienne wapienne piece obrotowe 0
 
 

inny produkt:

 

Piec obrotowy na tlenek magnezu

Wapienny piec obrotowy

Piec obrotowy do cementu

Chemiczny piec obrotowy

 

Laboratorium wapiennicze wapienne wapienne piece obrotowe 1

 

informacje o firmie

 

Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd. specjalizuje się w dużych i średnich seriach maszyn górniczych, maszyn metalurgicznych, sprzęcie do materiałów budowlanych, sprzęcie cementowym i piecu obrotowym.Dział badawczo-rozwojowy, produkcja i wprowadzanie do obrotu w spółce akcyjnej, nasza firma ma siedzibę w zaawansowanej technologicznie strefie rozwoju przemysłowego w kraju Zhengzhou, która składa się z trzech oddziałów, działu badań i rozwoju.

Od momentu powstania naszej firmy, zawsze przyjmujemy zaawansowany, nowoczesny system zarządzania i koncentrujemy się na innowacjach, zgromadził szereg elit naukowych i technologicznych, nasza firma rozwija się bardzo szybko, mamy ponad 500 pracowników, 29 starszych inżynierów i ponad 100 średnich techników .Mamy dobrą wieloletnią współpracę z krajowymi jednostkami naukowo-badawczymi, wprowadziliśmy zaawansowaną technologię i system badań w kraju i za granicą.

Nasza firma przywiązuje większą wagę do zarządzania podstawowego, nieustannie doskonalimy i doskonalimy system zarządzania jakością w celu zapewnienia wysokiej jakości produktów, zarządzanie mocowaniem w miejscu pracy, logistyka zarządzanie ABC;nasze biuro osiągnęło automatyzację komputerową;technologia produkcji przyjmuje zarządzanie komputerem;projektowanie procesu rozwoju produktu w technologii CAD, CAPP, PROE.Ukończyliśmy certyfikację jakości ISO9001-2000.

Nasza firma nieustannie kładzie nacisk na rozwój nowych produktów i funduszy inwestycyjnych na rozwój technologiczny, aby sprostać różnym wymaganiom różnych krajów.Nasze produkty są bardzo popularne w Afryce, Ameryce Południowej i Azji Południowo-Wschodniej.

Laboratorium wapiennicze wapienne wapienne piece obrotowe 2

 

Miejsce instalacji

Laboratorium wapiennicze wapienne wapienne piece obrotowe 3

 

Opakowanie i wysyłka

 

Szczegóły dotyczące opakowania: Wykonamy różne opakowania zgodnie z różnymi rozmiarami maszyn. Standardowe międzynarodowe opakowanie eksportowe, pojemnik, drewniane pudełko

Czas dostawy: Dostosujemy się do rzeczywistych potrzeb klientów.Starsi projektanci zaczynają projektować plan.Po otrzymaniu wpłaty zrealizujemy dostawę w ciągu 20 do 30 dni roboczych.

 

Nasza fabryka jest w stanie wysłać dużą maszynę nawet powyżej 100 tonLaboratorium wapiennicze wapienne wapienne piece obrotowe 4

FAQ

P1: Jak długo trwa gwarancja na piec obrotowy?
A1: Nasz okres gwarancji wynosi zwykle jeden rok.
P2: Jak długo będziemy wymieniać cegłę ogniotrwałą?
A2: Zwykle 6-12 miesięcy (w zależności od czasu i temperatury).
P3: Czy mogę odwiedzić twoją fabrykę?
A3: Tak.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki, zabierzemy Cię do siedziby klienta, aby zobaczyć jak najlepiej. Zorganizujemy samochód, który odbierze Cię na międzynarodowym lotnisku w Xinzheng.
P4: Czy zapewniasz szkolenie z obsługi sprzętu?
A4: Tak, możemy wysłać profesjonalnych inżynierów na miejsce pracy w celu instalacji, regulacji i szkolenia z obsługi.Wszyscy nasi inżynierowie mają paszporty.
P5: Czy zapewniasz cały schemat przepływu pieca obrotowego?
A5: Tak.Nasi doświadczeni inżynierowie specjalizują się w projektowaniu przepływu procesów dla różnych projektów, takich jak linia do produkcji cementu, linia do produkcji wapna szybkiego, linia do produkcji magnezu itp.
P6: Czy możesz przetestować nasze próbki?
A6: Tak, możesz przesłać nam swoje próbki w celu przetestowania i analizy.
P7: A co z ceną?
A7.Tak, jesteśmy fabryką i jesteśmy w stanie zaoferować najniższą cenę niż cena rynkowa i kierujemy się zasadą, że „w celu zaoszczędzenia czasu i absolutnie uczciwego podejścia biznesowego, wyceniamy możliwie najniższe ceny dla każdego klienta i możemy udzielić rabatu w zależności od ilości. skontaktuj się z nami.

Szczegóły kontaktu
Henan Zhongke Engineering & Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: laura

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

Inne produkty